MENÜ
Erzurum 24°
Erzurum Gazetesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Aydemir’den Bahçeli’ye teşekkür
Siyaset
11 Mayıs 2022 Çarşamba 00:56

Aydemir’den Bahçeli’ye teşekkür

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, milliyetçiliğin ve vatanseverliğin, sorunlara çözüm üretmek olduğunu belirtti.

AK Parti'li Aydemir, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye TBMM'deki grup toplantısında yaptığı konuşmasından dolayı teşekkür ederek, Bahçeli'nin ülkenin birliği, bütünlüğü, vatanın daha müreffeh hale gelmesi için çok özel bir duruş sergilediğini kaydetti.

Milliyetçiliğin, milletini sevmek anlamına geldiğini dile getiren Aydemir, başka milletlere düşmanlık besleyenlerin, ırkçı pozisyona düşeceğine işaret etti.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ağzına geleni söylediğini, bakanlık önüne giderek gösteri yaptığını ifade eden Aydemir, "Bu mu milliyetçi, bu mu vatansever? Tam tersi bunlar bir yerlerden aldıkları vazifeleri hayata yansıtıyorlar. Milliyetçilik, vatanseverlik varsa bir sorun, o soruna çözüm üretmektir. Kendisinin parasal destek verdiği, uyduruktan, sadece insanların zihnini iğfal edecek filmler çektirmek milliyetçilik değildir. Bunun adı edepsizliktir, milletine ters düşmektir." diye konuştu.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   Künye
Copyright © 2022 Erzurum Gazetesi