MENÜ
Erzurum 24°
Erzurum Gazetesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Aydemir yerel yönetimde AK Modeli paylaştı
Siyaset
8 Mayıs 2022 Pazar 06:30

Aydemir yerel yönetimde AK Modeli paylaştı

Aydemir, AK Partinin hayatın her alanında olduğu gibi yerel yönetimlerde de ufuk açtığını, AK Parti ve Cumhur İttifakı Belediyelerinin eser ve hizmet siyasetleriyle şehir ve ilçeleri mamur hale getirdiklerini kaydederek, ‘AK Belediyecilik yerel yönetimde asrın modelidir. ‘ dedi.

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Partinin hayatın her alanında olduğu gibi yerel yönetimlerde de ufuk açtığını, AK Parti ve Cumhur İttifakı Belediyelerinin eser ve hizmet siyasetleriyle şehir ve ilçeleri mamur hale getirdiklerini kaydederek, ‘AK Belediyecilik yerel yönetimde asrın modelidir. ‘ dedi.

AK BELEDİYECİLİK

Belediyeciliği rutin anlayıştan çıkararak yatırımlarla ifade bulur hale getiren, bu alanda bir reform süreci başlatan AK Parti’nin, yerel hizmetleriyle toplumsal paylaşma, dayanışma alanında da çığır açtığını söyleyen Milletvekili Aydemir, ‘Sosyal Belediyecilik kavramı siyasi literatüre AK Parti ile girmiştir. ‘ ifadesini kullandı.

EZBERLER BOZAN YAKLAŞIM

Toplumun her kesimini kucaklayan, vatandaş memnuniyeti ve beklentilerini esas alan AK Belediyeciliğin tesisiyle ezberlerin bozulduğu, yerel yönetimlerin yatırımcı ve girişimci bir kimlik kazandığına işaret eden Milletvekili Aydemir, Ziya Paşa’nın "Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz/ Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde’ vurgusunu paylaşarak, ‘AK Belediyecilik gönül belediyeciliğinin ifadesidir. ‘ dedi.

AYDEMİR SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bayramda olduğu gibi bayram sonrasında da Erzurum’da saha çalışmalarını aralıksız sürdüren Milletvekili Aydemir, Erzurum Büyükşehir, Yakutiye, Palandöken ve aziziye Belediyelerini ziyaret ederek Başkanlar ve Belediye çalışanlarıyla bayramlaştı.  Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde merkez belediyelerindeki yatırım süreci hakkında bilgi alışverişinde bulunan Milletvekili Aydemir, ‘Belediyelerimiz yerel hizmette tarih yazıyor’ dedi.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, Palandöken Belediye Başkanı Muhammed Sunar, Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan’la bir araya gelen Milletvekili Aydemir, Yerel yönetimlere değgin yasama çalışmaları hakkında bilgi verdi. Belediyelerin yatırım süreçleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN FARKI

Erzurum Büyükşehir Belediyesinin 30 Büyükşehir içinde yatırımlar, şehir planlaması, ulaşım ve vatandaşla iletişim, ecdat yadigarlarına vefa, tarih ve geleceği buluşturan projelerle özel ve farklı bir konum elde ettiğine işaret eden Milletvekili Aydemir, ‘Başkanımız Sayın Sekmen Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarihinde AK Bir sayfa açmıştır.’ Dedi.

İLÇE BAŞKANLIKLARINA ZİYARET

AK Parti Yakutiye ilçe Başkanı Recep Aydın, Palandöken ilçe Başkanı Haktan Ömeroğlu, AK Parti Aziziye ilçe Başkanı Ensar Coşkun, Büyükşehir Başdanışmanı Hüseyin Koçan ve AK Parti yöneticileriyle birlikte merkez ilçe belediyelerini ziyaret eden Milletvekili Aydemir, ilçe parti teşkilatlarıyla da bir araya gelerek, AK Siyaset mihverinde gündeme dair istişarelerde bulundu.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   Künye
Copyright © 2022 Erzurum Gazetesi