MENÜ
Erzurum 18°
Erzurum Gazetesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Erzurumspor Ümraniye maçını Gençerler yönetecek
Spor
13 Eylül 2021 Pazartesi 12:08

Erzurumspor Ümraniye maçını Gençerler yönetecek

Erzurumspor’un yarın sahasında oynayacağı Ümraniyespor karşılaşmasını Koray Gençerler yönetecek. Mehmet Şahan Yılmaz’ın birinci, Hüsnü Emre Çelimli’nin ikinci hakem olarak görev aldığı maçta Erdem Mertoğlu dördüncü hakemliği üstlenecek.

Erzurumspor’un yarın sahasında oynayacağı Ümraniyespor karşılaşmasını Koray Gençerler yönetecek. Mehmet Şahan Yılmaz’ın birinci, Hüsnü Emre Çelimli’nin ikinci hakem olarak görev aldığı maçta Erdem Mertoğlu dördüncü hakemliği üstlenecek. Karşılaşmada Akif Uğurdur gözlemci, Şevket Uyar ve Kirami Çelik Temsilci olarak bulunacak.

HAFTANIN PROGRAMI

2021-2022 Sezonu Süper Lig 5. hafta karşılaşmaları 17, 18 ve 19 Eylül'de, TFF 1. Lig 5. hafta karşılaşmaları ise 14, 15 ve 16 Eylül'de, TFF 2. Lig Beyaz Grup ve Kırmızı Grup 3. hafta karşılaşmaları ise 18 ve 19 Eylül'de, TFF 3. Lig 1, 2 ve 3. Grup 3. hafta karşılaşmaları ise 18 ve 19 Eylül'de oynanacak.

Karşılaşma programları şöyle:

14.09.2021 SALI

ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR – EYÜPSPOR (H) Turgut Doman (Y) Gökmen Baltacı (Y) Mehmet Akıncık (D) Cansu Tiryaki (G) Ali Uluyol (T) Altan Kutucu (T) Şaban Güven Eker,

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR - BEREKET SİGORTA ÜMRANİYESPOR (H) Koray Gençerler(Y) Mehmet Şahan Yılmaz  (Y) Hüsnü Emre Çelimli (D) Erdem Mertoğlu (G) Akif Uğurdur (T) Şevket Uyar (T) Kirami Çelik,

15.09.2021 ÇARŞAMBA

DENİZLİSPOR - ADANASPOR A.Ş.(H) Ömer Faruk Turtay (Y) Cemal Alpay (Y) Özcan Sultanoğlu (D) Ömer Tolga Güldibi (G) Dilan Deniz Gökcek İşcan (T) Rıfat Yerlikaya (T) Ercan Tağ,

GENÇLERBİRLİĞİ – ALTINORDU (H) Caner Ak (Y) Mehmet Ali Akkor(Y) Mert Bulut (D) Neslihan Muratdağı (G) Kemal Çakmak (T) Levent Ergen (T) Selim Arıcı,

BURSASPOR - YILPORT SAMSUNSPOR(H) Mustafa Kürşad Filiz (Y) Mehmet Kapluhan (Y) Oğuz Kağan Çalışır (D) Efe Tanrıverdi (G) Sami Şamar (T) Ahmet Şahin (T) Bülent Balta (T) Serkan Diyemli,

Bıtcı Timsah Park

MENEMENSPOR A.Ş. - MANİSA FUTBOL KULÜBÜ (H) Cihan Aydın (Y) Deniz Turgut (Y) Cem Özbay (D) Süleyman Bahadır (G) Murat Türker (T) Berk Özbek (T) Murat Kangalgil,

16.09.2021 PERŞEMBE

ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ - BEYPİLİÇ BOLUSPOR (H) Murat Erdoğan (Y) Orkun Akta (Y) Sezgin Çınar (D) Batuhan Kolak (G) Ziya Çetin (T) Ferzende Emre (T) Hakan Atasoy,

KOCAELİSPOR – BALIKESİRSPOR (H) Direnç Tonusluoğlu (Y) Hüseyin Aylak (Y) Emir Eray Eyisoy (D) Metehan Alpat (G) Cengiz Akyüz (T) Uğur Kölemen (T) Mehmet Ali Yurtsever,

İSTANBULSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ (H) Kutluhan Bilgiç (Y) Baran Eraslan (Y) Muhammet Yumak  (D) Reşat Onur Coşkunses (G) Namık Karaman (T) Ömer Dalman (T) Fahreddin Selçuk.

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   Künye
Copyright © 2021 Erzurum Gazetesi